Slajdy i warszaty

W ramach wstępu:

Anią i Robbem znamy się juz ponad trzy lata, kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się w Lesznie właśnie na prezentacji z podróży do Indii. Wspólnie z dzisiejszą sekretarz redakcji Edytą Wasielewską byłyśmy pod wrażeniem slajdowiska i samej podróży. Poprosiłyśmy Anię i Robba, aby opisali swoje wrażenia, co też zrobili. Dzięki temu ich podróż trafiła na łamy pierwszego numeru magazynu „Rowertour” w marcu 2008 roku. Z czasem były kolejne publikacje i slajdowiska w Poznaniu, jak na przykład poświęcone podróży Robba do Chin. Równie interesujące i wspominane przez naszych Czytelników i sympatyków do dziś. W lutym tego roku podczas wręczania nagród „Rowertouru” przy pełnej auli Wyższej Szkoły Bankowej miałam okazję obejrzeć gorące jeszcze fotografie z Jedwabnego Szlaku. Ania z Robbem zebrali wielkie brawa, za barwną, nie tylko dzięki doskonałym zdjęciom opowieść. Szczególnie w pamięci zapada sposób prowadzenia przez Robba narracji. Opisy mijanych miejsc i spotkanych ludzi przeplatają się z zabawanymi anegdotami z podróży. Pokazy Ani i Robba to prawdziwa podróżnicza uczta.

Izabela Dachtera-Walędziak
redaktor naczelna magazynu „Rowertour”
www.rowertour.pl

Witamy serdecznie.

Chcecie zaprosić nas na pokaz podróżniczych slajdów?
Posłuchać o malowniczych miejscach, rowerowych przygodach i wspaniałych ludziach?
Zapraszamy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
Oferujemy profesjonalne pokazy multimedialne (slajdy, fotokasy i video) ubarwione naszymi opowieściami :-)

 

***

Chwilowo większość weekendów mamy zajęte :-) Prowadzimy wykłady/pokazy dla wspaniałych dzieciaków na uniwersytetach dziecięcych itp.

Zapraszamy na spotkania i … zapraszamy do organizowania takowych.

oferta dla chętnych jest do ściągnięcia TUTAJ (4MB)

pozdrawiamy

10 Comments

 1. Bartek
  Luty 11

  3miasto nie żyje? :(

 2. robb
  Luty 12

  Jakoś nie było komu zorganizować pokazu. Bo my to bardzo chętnie :-)

 3. Maj 10

  Kochani czy możecie napisać gdzie odbywa się pokaz w Rzeszowie? Bo tu u nas cisza.. a chętnie zbierzemy załogę i posłuchamy!
  Ania Rzeszów

 4. Krzysztof
  Listopad 10

  Witajcie Aniu i Robercie!
  Nareszcie!
  3 listopada w Mikołowie, po raz pierwszy, miałem niewymowną przyjemność słuchać i oglądać Waszą znakomitą relację z Jedwabnego Szlaku.
  Jakiś czas temu, zachwalając na forum Rowertouru książkę Roberta: „Rowerem do Indii”, napisałem o niej, że: ” książka ta, to wyjątkowo smakowity kąsek, podlany aromatycznym, orientalnym sosem.” I chociaż mikołowski pokaz obejmował rowerową wyprawę Jedwabnym Szlakiem, to z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to „orientalne danie”, które nam zaserwowaliście w Galerii Podróżniczej, pachniało i smakowało – wybornie!
  I za to, Wam pięknie dziękuję i po prostu, ot tak, po przyjacielsku, jak rowerzysta rowerzystów – kocham!
  Do zobaczenia i wszystkiego dobrego – Krzychu z Mikołowa

 5. robb
  Listopad 12

  Krzychu .. bardzo to miłe co piszesz :-)
  Pozdrawiamy!!
  R+A

 6. Marek (memorek)
  Styczeń 17

  Ja wiem, człowiek zabiegany, książka za książką leci. Ale coś mało aktualna ta strona :-)))

  Marek

 7. Luty 1

  Panie Robercie! już się przestraszyłam, że mój chłopak mówiąc mi o Gali Rowertouru 18 lutego się pomylił, ale sprawdziłam na ich stronie i, na szczęście dla mnie, jest to jednak 18, a nie 12, jak Pan podał…ja się cieszę, bo 12 nie mogłabym się zjawić…a czy Pan się cieszy..?mam nadzieję, że to jedynie literówka
  Serdecznie pozdrawiam!
  Dewunska

 8. robb
  Luty 1

  Ha!
  Muszę tu posprzątać … to wciąż lista z zeszłego roku :-)
  R

 9. Czerwiec 4

  Witam,
  nazywam się Robert Mazurek i reprezentuję Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych. Jesteśmy zainteresowani zorganizowaniem spotkania z Panem Robertem Maciągiem. Czy jest to w ogóle możliwe? Jeżeli tak, to z jakimi kosztami się to wiąże?
  Z turystycznym pozdrowieniem
  Robert Mazurek

 10. Anka
  Wrzesień 7

  Panie Robercie 15 minut tem skończyłam czytać książkę ‚Tysiąc szklanek herbaty’ i siedzę nafaszerowana mega pozytywnymi myślami. Bardzo dziękuję za tak pozytywną książkę przywracającą wiarę w bezinteresowne dobro ludzi, wiarę w miłość bliżniego.
  Pozdrawiam ciepło Pana i Panią Anię!

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-Spam Quiz: