Rewolucja!

No tak. Zdarza się. Ponoć po 30’ce człowiek już nie myśli tak szybko, a po 40tce to już pewnie wcale :)

Był majowy dzień, piękny choć od Karkonoszy wiało zimnem. Musieliśmy ciągle opatulać naszego Człowieczka kocem i obracać fotelikiem by za bardzo nie wiało. Słońce świeciło, ale w cieniu było dziwnie zimno.

Z tego wszystkiego zajechaliśmy do zaprzyjaźnionej kawiarenki Kukutu Cafe w Jeleniej Górze gdzie po godzinie rozmowy …. zostaliśmy jej nowymi właścicielami :)

O!

Jak rewolucja to rewolucja.

kanapka-jajko-ser-01 tarta-brokul-papryka-01 meksykanska-zupa-pomidorowa-02 tarta-cukinia-pomidor-papryka-01 tapioka-02 penne-ze-szpinakiem-i-orzechami-01

PODOBNE:  Piotrek - taki współczesny Kazimierz Nowak

Zapisz się do naszego newslettera

Instagram

Instagram

5 Comments

 1. Październik 29

  Aż człowiek głodnieje na sam widok :) POzdrawiam

 2. Listopad 4

  No wspaniałe potrawy, a że kocham słodycze to powiem że ten deser wygląda obłędnie. Świeże owoce to coś czego mi bardzo brakuje przez zimę. Bo z lodówki to już nie jest to.

 3. Grudzień 4

  Rewelacyjne zdjęcia wzbogacone przyjemnym komentarzem. Wymyślasz niesamowite tytuły wpisów. Bardzo interesujący blog, z pewnością będę tu częstszym gościem. Tymczasem zapraszam do siebie:
  http://my-na-trasie.blog.pl/

 4. Grudzień 25

  niezła rewolucja ! zdjęcia potraw wyglądają przepysznie, wszystkiego bym z miłą chęcią skosztował. http://www.planners.pl

 5. Luty 8

  Tak to bywa, między zwykłymi wydarzeniami, często rutynowymi, pojawiają się nieoczekiwane zmiany i sami się dziwimy, że przełom w życiu dokonuje się tak szybko.

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-Spam Quiz: