Nasze nowe książki

… ale tu było ciasno. Czasu niewiele, pracy całe mnóstwo i blog, zwykły blog, sam i naturalne poszedł do szuflady.
Ale znów ożywa. Musi ;)
Jest koniec lipca, a nam udało się wydać po raz drugi, odświeżony i rozszerzony Podręcznik Przygody Rowerowej. Tak tak, niby ten sam co kilka lat temu, ale zmieniliśmy wszystkie inspirujące opowiadania, dodaliśmy jedną nową trasę i dodaliśmy rozdziały o dzieciach, przyczepkach, psach i kobietach. Na stronie tytułowej zebrało się 50 autorów! Od takich, którzy napisali opowiadanie do takich, którzy partycypowali małym zdjęciem. 50 osób dzieliło się swoim doświadczeniem i swoją pasją.
Podręcznik, jak zawsze, do kupienia na stronie wydawnictwa Bezdroża.

***

tuktukcinema-okladkaDruga sprawa, to druga książka :) Nareszcie, po miesiącach bezproduktywnej ciszy i braku czasu, udało mi się przysiąść, przeczytać jakieś 30 książek o Indiach i napisać moją przygodową książkę. książkę o Indiach pozytywnych, kolorowych, pełnych dobrej energii i walki z uprzedzeniami i nędzą. Udało mi się napisać moje Tuk Tuk Cinema!

PODOBNE:  "Azja slow, Azja deep" czyli kolejna recenzja

Właśnie jest w składzie i za kilka dni wjeżdża do drukarni. A potem jeszcze tylko wyschnie, obklei się wszystko przepiękną okładką, którą znów zrobiła nam Natalia Oprowska. Jest moc!

Zapisz się do naszego newslettera

Instagram

Instagram

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-Spam Quiz: