Czas się pakować (?)

Za dwa dni wyjeżdżamy. Brzmi troche surrelistycznie :-) Bo ani do końca nie spakowani, ani jakoś nie przejęci :-) Podekscytowani na pewno, ale też wyjątkowo spokojni – co będzie to będzie. „Jak się czegoś zapomni to pojedzie się bez!” Ot co.

Bo przecież o to chyba chodzi :-)

Próbowaliśmy dziś podsumować „akcję pocztówka” i wyszło nam …. 22 nazwisk! Rewelacja! Za wszystkie te pieniądze uda nam się kupić niejedno dla maluchów z Ishkhashim, bo niejedna osoba postanowiła wpłacić więcej niż przysłowiowe 10 zł i nazbierała się cała góra (wiele kropel jak ktoś nam napisał) pieniędzy. Bardzo wszystkim dziękujemy! Na prawdę i bardzo!

Przy okazji namawiamy do przypominania się co jakiś czas. Od piątku będziemy bardzo zajęci ;-) a nie chcemy wyjść na niesłownych :-)

Zawsze w podróży, gdy ktoś prosił o zdjęcie, mieliśmy konflikt – jak mu je przesłać? Jak nie zapomnieć w natłoku i pędzie wydarzeń  i tak oto .. w naszej fotograficznej rodzince pojawił się nowy gadżet – niejaki Polaroid PoGo™ Instant Mobile Printer. Drukuje to to niewielkie (?) fotki – 5*7.5 ale  … :-) Zawsze to więcej niż nic. Gdy jest się na pustyni, lub w górach.

święta stały się przy okazji … czasem pożegnań, „ostatnich” wizyt i wspólnych spacerów :/ Do następnego razu :-)

Pozdrawiamy …. :-) jak zawsze

Be Sociable, Share!

Komentarzy: 4 ... ale czy to dużo? Subscribe to comments


 1. Ola

  Wspaniale!!! Trzymam kciuki za Was!!!

  06-04-2010


 2. Ela

  yyy.. nie wiem, co tam się mówi nomadom na rowerach.. chciałam życzyć dobrych ludzi na drodze.. do zobaczenia

  06-04-2010


 3. monika

  powodzenia i ogromu szczescia Wam zycze Kochani!!! mam nadzieje, ze po podrozy uda nam sie spotkac i poopowiadac wrazenia :) xxx

  07-04-2010


 4. karol

  Jam Ci to o kroplach pisał. Choć z pewnością im więcej, tym lepiej, to jednak 22 nieźle wróży. W karcianej grze w oko to dwa asy, czyli tzw. Perskie Oko, a wy przecie przez tereny Persji będziecie podążać. Trzymam kciuki za jak najbardziej udane podążanie. Tak się cieszę jak bym sam jechał :)

  13-04-2010

A może coś od siebie ?